Reprezentant vanzari - echipamente electronice de masurare

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor prin promotii, expozitii, participarea la seminarii, work-shop-uri, relatie directa cu potentialii clienti;
- atingerea targetelor anuale;
- acoperirea zonei alocate;
- mentinearea legaturii cu actualii clienti si dezvoltarea portofoliului.Beneficii:
- traininguri periodice anuale;
- salariu si bonusuri motivante.

CERINTE

Clientul nostru este o companie distribuitoare de instrumente si sisteme de masurare in tehnologii electronice si de comunicatii.
Sediul firmei si locul de munca sunt in Bucuresti.

Cerinte:
- experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara, in vanzari B2B catre companii producatoare (electronice) si mediul universitar;
- disponibilitate pentru deplasari, zona de acoperire va fi pana in Moldova;
- permis de conducere;
- cunostinte bune de limba engleza;
- absolvent de studii superioare, de preferinta electronica/automatica;
- persoana sociabila, capabila sa-si organizeze activitatea, dinamica.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.