Reprezentant vanzari directe - Business

SC Expert Connection SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Abilitati excelente de comunicare, negociere si prezentare
 Spirit analitic, atent la detalii si bun organizator
 Atitudine pozitiva, persoana energica, optimista
 Permis de conducere categoria B
 Este prezentabil, atent la propria imagine, tinuta business
 Experienta in vanzari B2B reprezinta un avantaj

CERINTE

 prospectarea clientilor – persoane juridice
 dezvoltarea si mentenanta unui portofoliu de clienti – persoane juridice , in segmentul SOHO & SME
 promovarea si vanzarea produselor si serviciilor Orange , 70% activitate de teren
 propunerea de solutii personalizate conform ofertelor si procedurilor Orange, realizand o vanzare consultativa
 respectarea planificarii zilnice si raportarea activitatii

BENEFICII OFERITE

 sistem de bonusare tangibil și foarte motivant
 masina de serviciu, laptop, telefon
 accesul in cadrul unei echipe de top, in domeniul telecomunicatiilor B2B
 apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate
 training de vanzari si managementul timpului

Echipa Expert Connection s-a alaturat companiei Orange Romania de mai bine de 8 ani si de atunci facem zilnic un excercitiu de profesionalism si empatie in relatia cu clientii nostri. Ziua de astazi ne gaseste la fel de increzatori in potentialul pietei, cu ambitie si responsabilitate, asumandu-ne misiunea de a pune pasiune in fiecare interactiune si de a deveni lider de piata, in calitate de partener Orange.
Vei gasi o echipa tanara, gata sa te integreze intr-o atmosfera placuta si sa iti puna la dispozitie experienta acumulata pentru a te dezvolta in plan personal!