Reprezentant Vanzari Directe B2B - Telekom Romania

Amego Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si vinde produsele si serviciile TELEKOM in zona desemnata sau segmentelor de clienti special alocati;
Identifica nevoile clientilor si formuleaza solutiile optime;
Identifica noi conturi catre care sa promoveze si sa vanda produsele si serviciile companiei;
Contacteaza clientii alocati (furnizati prin activitatea de Telesales) si de asemenea prospecteaza piata pentru a identifica potentiali clienti pentru a creste cota de piata TELEKOM;
Mentine relatii foarte bune, bazate pe profesionalism cu toate conturile de care raspunde;
Este responsabil de acoperirea eficienta a zonei alocate prin planificarea optima a activitatii si deplasarilor;
Realizeaza rapoarte de activitate periodice despre rezultatele de vanzari, contractele din intervalul de timp stabilit;
Semneaza contractele standard de servicii in cadrul stabilit de termeni si conditii.
Realizeaza targetele stabilite de companie.

CERINTE

Daca doresti sa devii membru al echipei noastre, asteptam cu interes CV-ul tau la recrutare@amego.ro

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision;
Bonusuri motivante pentru depasirea targetelor;
Posibilitate de avansare si dezvoltare personala;
-telefon cu linie demo;
-Masina in functie de rezultate

Compania noastra cauta sa formeze o echipa tanara si dinamica specializata in a oferi companiilor din Romania servicii profesionale de vanzari si customer care. Cei alesi sa faca parte din echipa vor avea sansa de a lucra intr-un mediu de lucru antrenant, modern si bine organizat. Cautam oameni cu si fara experienta.