reprezentant vanzari directe

accesis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Accesis recruteaza personal pentru postul de agent vanzari de teren, lucru cu case de avocatura si medici.Training specializat, comision din vanzari, studii medii. Programul este flexibil.

- Identifica si face vizite la potentiali clienti in vederea incheierii si executarii contractelor - exclusiv pe teren!
- Pastreaza legatura cu clientii facand update regulat pe noile oferte Accesis
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- negociaza, incheie si asigura executarea contractelor
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea

RESPONSABILITATI:

va gestiona activitatea de PROMOVARE a serviciilor ACCESIS (existente sau nou introduse) de prospectare a pietei, de negociere, incheiere contracte si administrarea acestora;
fisa postului cuprinde activitati de raportare, de administrare a bazei de date de clienti si organizarea de prezentari de servicii pe piata locala.

CERINTE

Trebuie sa fiti o persoana:
- foarte dinamica, dispusa sa petreaca 90% din timp pe teren
- automotivata cu abilitati de negociere si coordonare
- organizata

BENEFICII OFERITE

bonusuri de loialitate si performanta

Accesis, prin cele doua departamente de comunicare - Accesis Train Conversation si Accesis Human Resources, lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea cursurilor de comunicare in limba straina si a programelor de training, precum si imbunatatirea continua a produselor. Trainerii inteleg mediul de afaceri, sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro