Area Sales Supervisor – Bucucresti & Sud Est

EXPUR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea zonei pe care o are in portofoliu
- Urmarirea si realizarea planului de vanzari fata de targetul impus de companie
- Promovarea produselor din portofoliul companiei la distribuitorii si comerciantii cheie din regiunea sa;
- Stimularea vanzarilor din zona de responsabilitate atat pe canalele traditionale de vanzare cat si prin retelele de supermarket;
- Gestionarea si pastrarea unui contact permanent in relatia dintre Companie si reprezentantii retelelor de supermarket;
- Negocierea si implementarea modalitatilor de prezentare a produsului in magazine;
- Intocmirea rapoartelor periodice de vanzari necesare urmaririi activitatii departamentului;

CERINTE

- De baza: studii medii/superioare
- De specialitate: experienta in vanzari FMCG, de peste 3 ani
- Speciale : operare PC.

BENEFICII OFERITE

Confidential

Expur este una dintre cele mai mari societăţi din România din domeniul procesării oleaginoaselor. Expur procesează seminţe de floarea-soarelui şi de rapiţă producând ulei brut, ulei rafinat şi şroturi proteice. Aceste uleiuri sunt comercializate atât pe pieţele interne, cât şi pe cele externe, iar şroturile proteice sunt vândute, în mare parte, către clienţi persoane fizice şi către producători de hrană animală din România.