REPREZENTANT VANZARI B2B PRODUSE TEHNICE

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de acoperirea zonei desemnate: sud-estul tarii cu accent pe Bucuresti
Vanzarea produselor companiei (componente pentru automatizari industriale)
Vizitarea clientilor din segmentul de piata vizat
Intretinerea legaturilor cu clientii existenti
Monitorizarea evolutiei pietei si a competitiei
Oferirea de suport si consiliere tehnica clientilor

CERINTE

Studii tehnice - constituie avantaj
Minimum 2 ani de experienta in vanzari
Abilitati de negociere si persuasiune
Abiltati de comunicare si organizare
Disponibilitate pentru calatorii de afaceri 80% din timp
Limba engleza – fluent
Permis de conducere
Domiciul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Autoturism de serviciu
Laptop
Telefon
Prima de concediu si Craciun
Bonus din vanzari

RECRUT'ART (www.recrutart.ro , acum si pe www.facebook.com/recrutart) impreuna cu clientul sau, companie germana activa in domeniul automatizarilor, anunta selectia pentru pozitia de REPREZENTANT VANZARI B2B PRODUSE TEHNICE – zona BUCURESTI.