Reprezentant vanzari- ambalaje industriale

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor cu actualii clienti si dezvoltarea acestui portofoliu;
- urmarirea livrarilor si a incasarilor;
- furnizarea de idei de marketing referitoare la o mai buna promovare a produselor firmei.

CERINTE

Companie producatoare de ambalaje industriale din lemn cu fabrica in Targoviste cauta o persoana cu experienta in domeniu pentru activitate comerciala.

Cerinte:

- studii superioare finalizate;
- experienta in domeniul vanzarilor de ambalaje industriale;
- cunoasterea la un nivel bun a limbii engleze;
- bune abilitati de operare PC;
- persoana dinamica, cu initiativa, dispusa la deplasari si puternic orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- reale posibilitati de promovare;
- logistica aferenta postului (laptop, telefon mobil, masina de serviciu)

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.