Reprezentant Vanzari

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, lider de piata in domeniul nacelelor, platformelor pentru acces si lucru la inaltime din Romania, isi mareste echipa de vanzari, cautam noi colegi in urmatoarele zone:
1. Bucuresti
2. Prahova
3. Galati (Braila, Buzau, Vrancea, Bacau)
4. Oradea (Satu-Mare, Maramures)
5. Sibiu (Mures, Harghita, Covasna)

Responsabilitati
- Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri in zona dedicata;
- Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor;
- Vizitarea clientilor, inclusiv a santierelor de constructii pentru identificarea nevoilor de ofertare;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
- Intocmirea, transmiterea si negocierea ofertelor de pret;
- Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora;
- Realizarea targetului de vanzari pentru zona dedicata.

CERINTE

Cerinte
- studii superioare, iar cele in domeniul tehnic constituie avantaj;
- experienta in vanzari de produse si servicii din domeniul tehnic;
- bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere;
- orientare catre client si rezultate;
- persoană dinamică, cu spirit de initiativă;
- disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata;
- permis de conducere categoria B;
- abilităţi de operare calculator.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg