Reprezentant vanzari

Aptcontrol Medical

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica potentialii clienti
- Organizeaza si realizeaza intalnirile la sediul societatii sau al clientilor pentru aria incredintata
- Prezinta serviciile companiei si incheie contractele
- Mentine bazele de date de contacti si clienti
- Mentine contactele cu clientii si promoveaza noi servicii catre acestia

CERINTE

- orientat catre rezultate, bun negociator,
- experienta in vanzarile de servicii, negociere
- capacitate de organizare si planificare
- cunostiinte operare PC
- obisnuit cu munca in echipa, capabil sa se integreze intr-o echipa noua
- optimist, dinamic, dornic de promovare
- pemis categoria B, lucrul cu masina personala reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si decontarea cheltuielilor inclusiv a celor legate de mentenanta autoturismului
- sistem de bonus progresiv la contractare
- sistem de bonus permanent pentru mentinerea si cresterea portofoliului
- posibilitatea de promovare pe o pozitie de management in marketing si vanzari