Key account sales reprezentative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Promoveaza, prezinta si vinde produsele comercializate de companie, in aria de care raspunde .
- Stabileste si participa la intalnirile cu clientii, intocmeste ofertele ; personalizeaza ofertele pentru clienti fideli;
- Asigura consilierea clientilor cu privire la achizitia produselor comercializate de
companie.
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Acorda asistenta clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne impreuna cu directorul.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Absolvent/a studii medii/superioare;
- Experienta in vanzari minim 2 ani;
- Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, atenta la detalii;
- Abilitati bune de comunicare si vanzare;
- Capacitatea de planificare si organizare a propriei munci.
- Abilitati de operare a calculatorului (MS Office, MS WORD),
- Disponibilitate deplasari in Bucuresti;
- Detinator permis de conducere categoria B ;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-posibilitate de promovare
-Salariu fix plus comision din vanzari
-telefon serviciu
-laptop

-masina serviciu/decont transport