Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activitati ale postului sunt:

- Crearea propriei baze de potentiali clienti;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti;
- Contactarea clientilor, prezentarea ofertei si finalizarea vanzarii;
- Urmarirea incasarii;
- Mentinerea relatiilor cu clientii in scopul fidelizarii acestora.

CERINTE

-- Studii superioare finalizate ;
- Experienta in vanzari directe de minim 2 an;
- Atitudine orientata spre client, axata pe gasirea unor solutii pozitive;
- Foarte bune abilitati de organizare, negociere si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa, comision din vazari, training pentru prezentarea aplicatiei, acces gratuit la sala de fitness si cabinet de masaj.

Descriere:

VirtualCards este o aplicatie pentru telefonul mobil care stocheaza la un loc toate cardurile de fidelitate. Fără a mai avea nevoie de portofelul plin de carduri, utilizatorii VirtualCards merg la cumparaturi cu telefonul mobil.