Reprezentant vanzari

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea de servicii online pentru anumite siteuri ale companiei
Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prezentarea ofertei de produse/servicii, consilierea clientilor;
Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti.

CERINTE

Minim un an experienta in vanzarea de servicii
Studii superioare; facultate profil comert marketing constituie avantaj;
Cunostintele despre vanzarea produselor / serviciilor online constituie un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Capacitate de lucru in echipa;
Persoana organizata, flexibila, orientata spre client;
Bun negociator;
Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Cv-urile se trimit pe adresa de email: hr@activesoft.ro

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (14 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti sau Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.
Active SOFT - smart internet aplications.
Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.