Reprezentant vanzari

SC Miess International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pastreaza relatia cu clientii deja existenti;
- Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor;
- Elaboreaza ofertele si le prezinta in fata clientilor si a potentialilor clienti;
- Realizeaza target-ul de vanzari lunare;
- Vanzarea produselor firmei si facturarea catre clienti precum si incasarea platilor de la clienti la termenele stabilite.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta minim 1 an pe un post de in domeniul vanzarilor;
- Cunoscator limba engleza;
- Dorinta de stabilitate la o firma serioasa cu branduri consacrate;
- Preocupat de performanta; sa dezvolte activitatea firmei;
- Capacitate de relationare interumana;
- Posesor permis conducere categoria B - disponibilitate la munca de teren.

GETT'S, un veritabil trend-setter in domeniul serviciilor de infrumusetare din Romania este lider de 18 ani pe piata locala de profil si detine un lant de 7 saloane amplasate strategic in diferite zone premium ale Bucurestiului, precum JW Marriott Grand Hotel, Hotel Radisson Blu, InCity Residences, Bucuresti Mall, AFI Palace Cotroceni, Mega Mall Bucuresti, dar si in Cluj, in Iulius Mall.