Reprezentant Vanzari

Red Line Multimedia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului va avea urmatoarele atributii si responsabilitati:
- promoveaza produsele si brandul companiei
- realizeaza calitativ si cantitativ obiectivele de vanzari stabilite si urmareste realizarea tuturor indicatorilor de performanta
- identifica noi clienti si consolideaza relatiile cu actualii colaboratori
- intocmeste raportarile specifice catre superiori.

CERINTE

- experienta in vanzari - minim 1 an
- experienta relevanta in vanzari produse electronice precum si cunoasterea pietei
- cunostinte solide pe parte de ofertare, intocmire comenzi, incasari
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, e-mail); cunostinte solide de operare a unui soft specializat (comenzi, stocuri, raportari) ;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, in functie de rezultatele profesionale obtinute
- telefon de serviciu
- dezvoltarea unei cariere intr-o companie in plina expansiune

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin comert electronic