Reprezentant Vanzari

PFA Vacaru Maria-Andreea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- Promoveaza si vinde produsele companiei, oferind clientilor solutii la timp si conform nevoilor acestora;
- Dezvolta portofoliul de clienti si volumul de afaceri, in conformitate cu obiectivele companiei;
- Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora;
- Este responsabil si proactiv in raport cu obiectivele stabilite;
- Gestioneaza documentatia primita de la clienti in vederea finalizarii procesului de vanzare.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii medii/facultate;
- Bune competente de vanzare, comunicare si persuasiune;
- Abilitatea de a lucra independent/ echipa;
- Capacitatea de a lucra în conditii de stres/time pressure;
- Abilitatea de a identifica si rezolva problemele/situatii;
- Planificare si organizare;
- Capacitate de relationare.

BENEFICII OFERITE

Esti o persoana dinamica, perseverenta, cu atitudine pozitiva? Doresti sa iti cladesti o cariera de succes in cadrul unei echipe tinere, motivata de performanta? Iti oferim oportunitatea de a-ti construi cariera pas cu pas, alaturi de oameni profesionisti, cu experienta care apreciaza initiativa si dorinta de perfectionare.
Oferta:
- Conturarea unui brand personal;
- Sansa de a te face remarcat;
- Recunoasterea rezultatelor;
- Comison + parte fixa;
- Programe motivationale multiple;
- Cursuri si traininguri gratuite cu specialisti de renume.
Te asteptam alaturi de echipa noastra!