Reprezentant vanzari

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creeaza,administreaza,dezvolta un portofoliu de clienti
- Gestioneaza relatia cu clientii sai :oferteaza,prezinta produse,negociaza,lanseaza comenzi,rezolva probleme legate de logistica si incasari avand ca scop indeplinirea unui target de vanzari.
-Intocmeste si completeaza baza de date si rapoarte privind activitatea.

CERINTE

- Cunostinte economice si/sau tehnice
- Abilitati certe de vanzator
- Bun comunicator
- Cunostinte operare PC
- Carnet categoria B si experienta
- Capacitate de a insusi un volum mare de informatii despre domeniu
- Cunostinte comerciale.

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta si realizarile(salariu fix+comision+bonus)
- Posibilitati de instruire si dezvoltare

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.