Reprezentant vanzari

Ngnetworks Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului

- identificarea oportunitatilor de vanzari si a noilor clienti
- managementul procesului de vanzari
- redacteaza si sustine prezentari si oferte pentru clienti
- mentine relatia cu clientii
- redacteaza oferte tehnice si comerciale
- participa la intalniri de vanzari, targuri de specialitate si alte evenimente
- promoveaza produsele si serviciile companiei
- efectueaza analize de piata

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor de solutii IT
- Cunostinte operare PC
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Limba engleza
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonusuri in functie de realizari
- Telefon, laptop

NGNetworks este un dezvoltator de solutii software pentru terminale mobile, solutii integrate Web si un consultant pe piata de networking.

Pentru mai multe informatii accesati http://ngnetworks.ro/