REPREZENTANT VANZARI

SC ADI TEAM SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si contactatea clientilor noi;
- prezentarea si vanzarea produselor companie;
- mentinerea relatiilor cu clientii postvanzare

CERINTE

- studii medii, studiile superioare constituie avantaj;
- abilitate excelenta de comunicare, ascultare si negociere;
- atitudine pozitiva, constructiva, spontana;
- abilitati de a se mobiliza, dar si de a-i mobiliza pe altii;
- capacitate de analiza in timp rapid, atenta la detalii, flexibila si creativa;
- preocupare permanenta pentru dezvoltare personala si profesionala, orientare catre rezultat
- carnet de conducere cat B, masina personala constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- castiguri motivante ( parte fixa+ comision);
- bonusuri saptamanale, lunare;
- posibilitate de promovare;
- cursuri de instruire di dezvoltate profesionala.

Reprezentanta locala a unei companii americane cu traditie, se extinde in zona si isi formeaza echipa noua, tanara si dinamica.