reprezentant vanzari

Strugaru Elena Daniela PFA

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- persoana colaboratoare a unei renumite companii bancare, recruteaza si selectioneaza pentru departamentul de vanzari
- persoane motivate, orientate catre clienti si rezultate
- persoane cu bune abilitati de comunicare
- persoane cu spirit de intraprenor
- persoane cu aspect fizic placut
- experienta in vanzari constituie avantaj

CERINTE

toti pasii necesari procesului de vanzare- prospectare, abordare telefonica, intlniri de vanzare, servisarea portofoliului de clienti.

BENEFICII OFERITE

- scolarizare gratuita- teoretica si practica
- venituri peste medie- in functie de rezultatele muncii depuse
- reale sanse de promovare
- progrm flexibil
- pachete motivationle pentru performanta

- recrutam si selectionam pentru departamentul de vanzari al unei renumite companii bancare, reprezentanti de vanzari
- experienta in vanzari- constituie avantaj
- venituri peste medie- in functie de rezultatele muncii deuse
- apartenenta la un brand puternic
- dezvoltarea unei cariere in domeniu
- pachete motivationae pentru performanta
- program flexibil
Convinge ca TU meriti postul ! Aplica acum .