Reprezentant Vanzari

ZAYSHA INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu initiativa, dinamica, responsabila, motivata, dornica de afirmare si de succes.
Apreciem implicarea, incurajam creativitatea si rasplatim rezultatele!

Principalele Responsabilitati:

- Realizarea targetului lunar/ trimestrial de vanzari catre clienti noi; Prospectare, consiliere, ofertare, vanzare, negociere, servicii post vanzare.
- Prospectarea pietii si monitorizarea concurentei.
- Dezvoltarea unui canal de distributie/vanzare la nivel local si national.

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa aiba urmatoarele:

- Experienta de minim 2 ani in Vanzari Directe, B2B
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Orientare catre client
- Studii superioare, de preferat terminate.
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu fix si bonus lunar din vanzari
- telefon, autoturism
- mediu de lucru placut
- posibilitate de afirmare si de promovare in cadrul unei companii tinere, aflata in ascensiune.

Zaysha - Accessories Effect - Brand romanesc de accesorii fashion, infiintat in anul 2009.

Suntem prezenti atat online - pe site-ul propriu www.zaysha.ro , pe site-ul partener www.fashioup.ro, cat si in locatii premium din capitala – Geta Voinea Baneasa Shopping City, Geta Voinea Sun Plaza, Ever Salon – Pipera, lantul de saloane ABBATE si IGIENA s.a., promovand astfel accesoriile catre o clientela selecta si pretentioasa, dornica in permanenta de nou si de frumos.

Suntem de asemenea implicati in proiecte BTL pentru clienti corporate, si cream impreuna cu acestia accesorii personalizate pentru branduri premium.