Reprezentant Vanzare Zonal- solutii amenajari interioare pentru HORECA

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania promoveaza solutii pentru amenajari interioare, produse de calitate: tesaturi naturale, tapete, galerii, sine, accesorii, obiecte decorative, voaluri, organza, museline, broderii, devore-uri, catifele si jacquard-uri. Toate produsele sunt selectionate din colectiile celor mai renumite tesatorii italiene si nu numai.

Responsabilitati:
• Dezvoltarea portofoliului de clienti in special pe zona HORECA;
• Identifica proiectele importante si se implica in realizarea unei solutii optime, avand in vedere necesitatile clientului pe zona amenajarilor interioare;
• Orientarea spre indeplinirea obiectivelor asumate;
• Respectarea politicilor si procedurilor companiei;
• Gestioneaza portofoliul de clienti pe zona alocata (distribuirori in amenajari interioare).

CERINTE

• Experienta in vanzare si promovare produse similare pe zona HORECA si la distribuitori (show-roomuri amenajari interioare);
• Bun cunoscator al pietei HORECA, contacte active in randul arhitectiilor, beneficiarilor, proiectantilor, designerilor;
• Experienta in vanzare directa, new business, business development (B2B);
• Capacitate de convingere, argumentare, anticipare, adaptabilitate;
• Disponibilitate la deplasari in Bucuresti si tara;
• Persoana dinamica, comunicativa, cu excelente abilitati de prezentare;
• Engleza nivel mediu/bun;
• Permis conducere categ B.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial negociabil in functie de experienta profesionala;
• Logistica necesara derularii activitatii.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.