Reprezentant Vânzări HoReCa - Vinuri

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea activității firmei în zona alocată în concordanță cu politica comercială (sectorul vinuri HoReCa);
- Menținerea relațiilor cu clienții existenți;
- Contactarea potențialilor clienți și demararea colaborării cu aceștia;
- Promovarea produselor firmei la client.

CERINTE

- Experiența în vănzări din domeniul HoReCa (vinuri) – min. 1 an;
- Persoană orientată spre sales, cu networking în piață;
- Curs de Sommelier – reprezintă un avantaj;
- Permis de conducere cat.B.;
- Disponibil la deplasări.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv și posibilitatea unei colaborări pe perioadă nedeterminată.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.