Reprezentant teritorial (key account manager)

Lamserv Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la conceperea produselor de marketing online (emailuri, bannere, textads, etc.)
- realizeaza analize, raportari si statistici monitorizeaza tendinte si identifica oportunitati
-promovarea si vanzarea produselor companiei in regiune
-participarea activa la realizarea targetului lunar
-consolidarea portofoliului de clienti la nivel zonal si atragerea de noi clienti
Dupa un program de training, reprezentantul teritorial va avea urmatoarele indatoriri:
-selectarea potentialilor clienti
-contactarea clientilor si programarea unor intalniri
-prezentarea in mod profesional a serviciilor si produselor catre clientii finali
-identificarea nevoilor si dorintelor clientului
-construirea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti activi
-monitorizarea competitorilor
-intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea sa

www.lamserv.ro

CERINTE

-Entuziasm
-persoana ambitioasa, dornica de dezvoltare profesionala si personala
-nevoia unor venituri peste medie
-creativitate si initiativa in a gasi potentiali clienti
-capacitate de invatare si adaptare rapida la un mediu de lucru dinamic
-persoana comunicativa, energica, pozitiva, organizata
-excelente abilitati de comunicare
-atitudine pozitiva si focalizata catre atingerea obiectivelor
-cunostinte bune de limba engleza
-operare PC (Internet, MS Office)
-studii superioare
-calculator si conexiune la internet
-experienta in vanzare (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie)

BENEFICII OFERITE

-training gratuit şi de cea mai înaltă calitate, precum şi susţinere constantă în munca depusă
-un job dinamic şi creativ
-educatie la un standard international
-venit flexibil, comision nelimitat
-program de lucru flexibil
-plăcerea de a lucra cu produse de cea mai înaltă calitate
-se asigura contract de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Import-Export