Reprezentant Tehnico Comercial - solutii complexe de iluminat/instalatii electrice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania face parte dintr-un grup de firme ce activeaza in domeniul productiei si comertului de materiale de constructii, finisaje, instalatii electrice si solutii de iluminat etc.

Responsabilitati:

Realizarea bugetului de vanzari si a indicatorilor de performanta cantitativi si calitativi alocati de catre management;

Planificarea si organizarea propriei activitati si a actiunilor proprii cu scopul de a indeplini obiectivele stabilite;

Gestioneaza portofoliul de clienti, le monitorizeaza solvabilitatea si se asigura ca relatiile cu acestia se desfasoara conform politicilor companiei;

Realizeaza raportarea activitatii, pe indicatorii de performanta ai postului, cu ajutorul instrumentelor de raportare folosite de companie.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara;

Experienta in vanzari directe/proiecte reprezentative;

Experienta in promovare solutii in special de iluminat interior/exterior si de instalatii electrice (reprezinta avantaj);

Excelente abilitati de vanzare, negociere si prezentare;

Carnet auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, se va negocia in functie de nivelul profesional.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.