Reprezentant tehnic

SC Globexpert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Insoteste masinile clientilor companiei in service-urile partenere;
- Se asigura de buna calitate a lucrarilor efectuate asupra masinilor clientilor companiei;
- Efectueaza diverse operatiuni ce decurg din activitatea zilnica (inmatriculari, radieri, RAR, deschidere dosare dauna);
- Pastreaza o buna legatura cu service-urile partenere si clientii companiei;
- Tine legatura permanenta cu service-urile privind executarea la timp si in volum complet a reviziilor, schimburilor de ulei si reparatiilor ocazionale si neprevazute; confirma prin semnatura pe facturile si devizele emise de service;
- Control / mod de gestiune si intretinere (verificare exterioara/interioara, verificarea functionarii sistemului electric a instalatiilor si automatizarilor controlate din interior de catre utilizator, verificare nivel lichide, solicitare de devize estimative in cazul reparatiilor neprevazute);
- Predare/Primire masini;

CERINTE

- Studii medii/superioare – preferabil profil tehnic auto;
- Permis de conducere categoria B, experienta de minim 2 ani in sofat;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor specifice jobului;
- Comportament si limbaj verbal impecabile;
- Amabil, politicos, gata oricand sa satisfaca cerintele clientilor companiei;
- Persoana dinamica, comunicativa;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- decontare transport;
- perspective de promovare.