Reprezentant Showroom

SC RODETECTORS TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile reprezentantului de showroom
• -consultarea clientilor despre produse si oferirea celui mai potrivit produs pentru ei
• -primirea si organizarea marfii
• -ingrijirea aspectului showroom-ului
• -realizarea si etichetarea comenzilor prin curier

CERINTE

Cerinte:
• -excelente abilitati de comert
• -personalitate comunicativa si responsabila
• -energic si cu dorinta de munca
• -dorinta de evolutie si dezvoltare de noi abilitati

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
• -remuneratie regulata excelenta
• -20 zile concediu platit pe an
• -profesionalism
• -training

Rodetectors este liderul de piata in domeniul distributiei detectoarelor de metale pentru amatori sau profesionisti ai acestui hobby, precum si al detectoarelor de metale de securitate sau industriale.Compania este importator principal pe piata locala a multor branduri din acest domeniu de inalta calitate.