Reprezentant Relatii Clienti - Vorbitor de Limba Franceza.

GABTEO HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie in crestere, care ofera un pachet complet de servicii bazat pe o gama larga de echipamente de masurare de inalta precizie pentru proprietati comerciale, proprietari de case si utilitati energetice, suntem in cautarea unui Reprezentant Relatii Clienti - Vorbitor de Limba Franceza.
Produsele si serviciile acopera instalarea, punerea in functiune a contoarelor si facturarea consumului de energie, apa si costuri auxiliare.

Misiune:

Gestionarea apelurilor din partea clientilor si furnizarea de servicii de cea mai inalta calitate.

Responsabilitati:

• Preluarea apelurilor telefonice din partea clientilor si solutionarea cererilor acestora;
• Identificarea clientilor existenti si a clientilor potentiali in sistemul informatic;
• Actualizarea bazelor de date;
• Inregistrarea apelurilor in sistemul intern.

CERINTE

• Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
• Cunoasterea Limbii Franceze la un nivel avansat (scris si vorbit);
• Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj;
• Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
• Initiativa, lucrul in echipa, automotivare.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru tanar si dinamic;
• Perspective de dezvoltare profesionala.

O companie formata dintr-o echipa tanara si dinamica, ce ofera servicii de consultanta si recrutare de personal.