Reprezentant relatii clienti (in Banking)

leoHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

Primirea de apeluri şi gestionarea lor conform procedurilor specifice;
Documentarea interacţiunilor în sistemele specifice;
Îndeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;
Candidaţii fără experienţă, dar cu potenţial vor fi ajutaţi să-şi dezvolte abilităţile;

Clientul nostru este unul dintre cele mai dinamice şi inovatoare grupuri financiare de pe piaţa locală, reunind servicii bancare cu o gamă completă de produse şi servicii calitative şi inovatoare pentru toate segmentele de clienţi, credite de consum şi servicii de leasing.

Dacă această poziţie îţi prezintă interes, te rugăm, trimite CV-ul tău la office@leoHR.ro cu subiectul "Reprezentant relatii clienti in banca (junior)". Apreciem şi mulţumim tuturor aplicanţilor, însă doar candidaţii care îndeplinesc criteriile specificate în anunţ, vor fi contactaţi.

CERINTE

Candidatul ideal:

Abilităţi excelente de comunicare şi o atitudine orientată spre client;
Atitudine pozitivă, dorinţa de a învaţa lucruri noi;
Cunoştinţe de operare pe calculator (Windows, MS Office);
Punctualitate şi abilitatea de a face mai multe activităţi în acelasi timp;
Auto-motivat şi cu spirit de echipă;
Experienţă anterioară într-un call center constituie un avantaj;
Experienţă anterioară sau studii în domeniul bancar reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru bancar multinaţional;
Pachet salarial motivant si foarte atractiv
Participarea la proiecte variate şi dinamice în cadrul cărora cunoştinţele şi abilităţile pot fi însuşite şi perfecţionate;
Şansa de a construi o carieră în domeniul bancar într-un mediu tânăr şi dinamic;
Training-uri specializate şi suport continuu pentru creşterea profesională cu o echipă entuziastă de tineri profesionişti.

leoHR was born out of a desire to provide adaptable HR solutions for diverse business environments.

leoHR is a new and fresh concept who puts in service for both parties, companies and candidates, its expertise gathered in more than 15 years of human resources multinational consultancy companies and strategic management roles in different national and overseas environments.

leoHR brings a new approach in HR services, coming with a more human touch manner in the search and selection process, soft skills trainings and human resource consultancy. We highly value our customers, both companies and candidates, and our goal is to deliver the high quality services that we’d like to receive from others.

EXCELLENCE … is what we DO !!!

Thank you for visiting www.leoHR.ro for other challenging vacancies