Reprezentant relatii clienti (doar INBOUND - apeluri primite)

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluarea apelurilor telefonice / solicitarilor primite pe mail si informarea clientilor asupra situatiei comenzilor plasate
• Inregistrarea comenzilor venite de la clienti, modificarea sau anularea lor;
• Oferirea informatiilor necesare clientilor cu privire la diverse situatii (stoc, pret, taxe, proces, etc.
• Program in ture inegale, nu se lucreaza duminica, 2 sambete/luna si 2 saptamani cu program de 6 ore L-V (norma: 8h/zi, 40 h/saptamana)

CERINTE

• Abilitati foarte bune de customer service;
• Studii superioare in curs sau finalizate
• Persoana comunicativa, amabila, calma, orientata catre client, dornica de avea o cariera intr-una dintre cele mai valoroase companii din Romania;

BENEFICII OFERITE

Locatia:
• Pipera - Bucuresti (aproape de metrou) - transport decontat
Se ofera:
• Venit fix lunar care depaseste 1600 lei net (se va discuta la interviu) - nu exista target, nu se fac vanzari
• Colectiv tanar, mediu de lucru dinamic si profesionist, la standarde inalte;
• Oportunitati reale de avansare - promovarea catre pozitii de TL realizandu-se doar intern + beneficii pe termen lung;

Multumim tuturor aplicantilor!

ManpowerGroup este expertul global privind forța de muncă, creând soluții inovatoare în domeniu de aproape 70 de ani. În calitate de experți în forța de muncă, în fiecare zi conectăm la piața muncii peste 600,000 de persoane cu diverse abilități, într-o varietate de domenii și industrii. Familia brandurilor ManpowerGroup - Manpower, Experis, Right Management și ManpowerGroup Solutions – ajută peste 400,000 de clienți din 80 de țări și teritorii să identifice, atragă, dezvolte și gestioneze talentele de care au nevoie, oferindu-le soluții cuprinzătoare și integrate. ManpowerGroup este prezent în România de aproape 15 ani, susținând performanța, creșterea și și flexibilitatea a peste 350 de companii din toate regiunile și domeniile de activitate și conectând mii de candidați talentați și profesioniști cu experiență la oportunitățile potrivite.