Reprezentant regional vanzari - produse profesionale manichiura-pedichiura

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

REPREZENTANT REGIONAL VANZARI - PRODUSE PROFESIONALE MANICHIURA-PEDICHIURA

Head-Hunting cauta pentru companie straina, producatoare de seturi de manichiura-pedichiura profesionale:
Reprezentant Regional de Vanzari, cu domiciliul in zona Bucuresti.

Cu un istoric de 20 de ani in productia de seturi de manichiura-pedichiura profesionale, cu o dezvoltare continua a numarului de produse si a calitatii acestora, in prezent compania are in productie peste 100 de produse certificate ISO 9001:2000, pe care le distrubuie pe o arie larga: Germania, Rusia, Ucraina, Belgia, Cipru, Lituania, Cehia, Israel, Letonia, Romania, etc.

Produsele companiei ocupa locul I ca vanzari in Ucraina si locul III in Rusia, compania avand 600 de angajati.

Oferta:
- pachet competitiv: 1000 euro net + bonusuri
- laptop, telefon mobil
- posibilitate reala de avansare
- posibilitatea de a lucra independent si de a avea un program flexibil
- sustinerea unei companii puternice.

Responsabilitati:
- sa reprezinte compania producatoare in Romania si sa promoveze produsele,
- vizite la potentiali client,
- crearea unei baze de date,
- partcipare la targuri/expozitii,
- primirea comenzilor, urmarirea platilor, rezolvarea problemelor curente.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in vanzari, un portofoliu cu potentiali clienti reprezinta un avantaj major
- studii superioare, preferabil economice
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- excelente abilitati de vanzare, comunicare, organizare
- cunostinte perfecte de MS Office.
- carnet conducere cat.B si masina personala
- dorinta de a castiga cat mai mult si a promova
- stil de viata sportiv.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.