Reprezentant receptie , protocol

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Operator Front Desk pentru un client din domeniul medical :

Sarcini :
- asigura prima linie de suport telefonic si programari
- asigura interfata intre medic si pacient , retine istoricul de tratament al pacientilor si le asigura o indrumare adecvata pentru desfasurarea programarilor conform planurilor de tratament.
- Primeste si conduce vizitatorii catre destinatie
- Primeste, inregistreaza si distribuie corespondenta
- Copiaza, scaneaza si redacteaza documente
- Intocmeste necesarul de papetarie si protocol si lanseaza comenzile catre dep.Aprovizionare
- Asigura suport colegilor din alte departamente atunci cand este solicitata
- Reprezinta cu entuziasm imaginea companiei
- alte sarcini care tin de receptia pacientilor si ghidarea lor.

CERINTE

- Experienta intr-un post similar este un plus pentru selectie, la fel si abilitatea de a prelua apeluri de la clienti in limbi straine europene (franceza, spaniola, italiana).
- studii medii/superioare
- limba engleza - nivel avansat, eventual nivel mediu pentru limbile franceza/italiana/germana
- cunostinte operare PC (MS Office, Internet)
- nivel ridicat de atentie si concentrare
- foarte bune capacitati de organizare, comunicare si relationare
- prezenta de spirit in rezolvarea situatiilor noi sau conflictuale

BENEFICII OFERITE

Numai candidatii selectati vor fi contactati telefonic

DESCRIEREA FIRMEI

Acceseaza siteul nostru