Reprezentant Medical/ Vanzari

Valdomedica Trading srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor in unele clinici/ sectii de specialitate din unele spitale din Bucuresti si/ sau din tara.
Training-uri, congrese si conferinte nationale si internationale, pentru specialitatile chirurgicale din domeniu respectiv (ortopedie-traumatologie, ORL, neurochirurgie, chirurgie generala, ATI).
Locatii; Bucuresti, Cluj, Timisoara, Iasi.

CERINTE

Absolvent/ absolventa Universitatea de Medicina si Farmacie, Medicina Veterinara, Biologie, Inginerie Medicala, Scoala Postliceala Sanitara.
Abilitati de comunicare si negociere.
Cunostinte de limba engleza.
Cunostinte PC.
Experienta anterioara similara este apreciata.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial (salariu fix + comision).
Masina de servici + telefon.
Training-uri, congrese si conferinte nationale si internationale.

Import si distributie consumabile chirurgicale, implanturi si endoproteze.