Reprezentant Medical - premium brand / parafarmaceutice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare reprezinta cel mai renumit producator si retailer american de produse parafarmaceutice. Promoveaza produsele in lanturile de farmacii, la medicii de specialitate si in magazinele proprii cu profil parafarmaceutic.

Responsabilitati:
Indeplinirea obiectivelor lunare de promovare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu medicii din Bucuresti;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, de prezentari la medici;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Urmarirea iesirii prescriptiilor din partea medicilor vizitati;
Incheierea de relatii/parteneriate cu farmaciile in care medicii prescriptori umeaza sa prescrie;
Documentatie privind fise de produse ce vor intra in promovare medicala – (fise de produse/ materiale de marketing);
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Cunostinte legate de biochimie, biotehnologii, suplimente nutritive- reprezinta avantaj;
Experienta in promovare medicala;
Disponibilitate la deplasari;
Carnet auto ctg B.

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon si laptop;
Pachet salarial incepand de la 3000 lei net;
Bonusuri in functie de realizari.

Detalii: www.qlt.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.