REPREZENTANT MEDICAL pentru Bucuresti, Iasi, Craiova, Cluj

AboPharma Romania Branch SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei catre medici, farmacisti si alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice in zona geografica alocata.
Participa la organizarea de prezentari, congrese, conferinte si simpozioane unde se impune participarea Companiei.

CERINTE

Absolvent studii superioare.
Minim 2 an experienta pe un post similar;
Experienta in promovarea de suplimente nutritive precum si experienta anterioara pe arii terapeutice cum ar fi medicina de familie si pediatrie constitue un avantaj
Cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
Permis de conducere B minim 2 ani;
Persoana organizata, dinamica si experimentata in munca cu termene limita;
Foarte bune abilitati de convingere, negociere;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
Disponibilitatea de a calatori frecvent in zona arondata activitatii (4-5 judete);
Capacitate si dorinta de invatare;
Capacitate de abordare a unor categorii diferite de parteneri: medici de familie si specialisti, farmacisti, naturopati;

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de dezvoltare personala
Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare.
Oportunitati de dezvoltare si instruire.
Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale.
Masina de serviciu, telefon mobil.

Companie specializata in crearea si distribuirea de suplimente nutritive.