REPREZENTANT MEDICAL PENTRU BUCUREȘTI ȘI CONSTANȚA

ABO Pharma Bulgaria

Job expirat

RESPONSABILITATI

În legatura cu dezvoltarea noastră, noi căutăm Reprezentant Medical, care poate lucra intens.

Descrierea pe poziția:
- Menține, optimizează, exțindere și dezvolta contactele de compania cu medici specialiști, din spitaluri și de îngrijire în ambulatoriu în zona încredinţată în România.
- Întocmirea studiilor si rapoartelor cerute din companie, bazate pe informația reală, culesă de pe piața.
- Lucreză pentru creștre pe cotă de piața și de vânzările companiei în zona încredinţată în România.
- Participă în organizarea de prezentări, congrese, conferinte si simpozioane, care necesită participarea companiei.

CERINTE

Cerință de candidați:
- Cunoașterea perfectă pe limba română.
- Studii superioare în domeniul științelor naturale.
- Foarte buna alfabetizare de PC (Microsoft Office).
- Permis de conducere - categorie B.
- Posibilitate de calatorii intensive.
- Încrezător, motivat și convins de utilitatea produselor pe care propune.
- Ambiţios și cu dorința puternica de autoexprimare şi de succes.
- Foarte bune abilitați de prezentare și comunicare.
- Responsabilitate, disciplină, iniţiativă, autoorganizare, capacitatea de a lucra în echipă.
- Experiența anterioară într-o poziție similară este un avantaj.
- Cunoaşterea pe limbă bulgară este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Propunerea noastră:
- Foarte bună și motivată remunerație.
- Bonusuri, legate cu rezultate realizate.
- Masina de serviciu, telefon mobil.
- Laptop de serviciu și router mobil.
- Apartament cu condiții bune

Beneficii:
- Posibilitatea de a construi o cariera de lunga durata intr-o companie cu capital străin, care funcționează pe baza unor standarde internaționale.
- Furnizarea de formare profesională pentru dezvoltarea competențelor.
- Lucrul în echipă ambițioasă și succesa.

DOCUMENTE NECESARE PENTRU APLICARE:
CV-ul actual în limbă româna sau bulgara, cu fotografie și scrisoarea de intenție.
Interviurile vor fi efectuate numai cu candidații, cu documente aprobate.

Compania ABO Pharma opereaza pe piata farmaceutica și în magazinele de sănătate de tip plafar.
Noi suntem lider în Bulgaria în vânzările de dispozitive medicale, suplimente nutritive, vitamine și minerale, produse organice, creme pe bază de plante și alte produse sanitare, care sunt caracterizate de înaltă calitate și inovație.