REPREZENTANT MEDICAL- LABORATOR ANALIZE

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si promovarea serviciilor companiei- LABORATOR ANALIZE MEDICALE
Analiza concurentei
Mentinerea relatiei cu medicii colaboratori
Initierea si mentinerea relatiilor cu noi medici colaboratori
Urmarirea relatiilor contractuale

CERINTE

Experienta MINIM 2 ANI pe un post similar- PROMOVARE SERVICII DE LABORATOR- ANALIZE MEDICALE

Permis conducere cat B
Orientare catre rezultate si rezolvarea problemelor, organizare, planificare
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ comision
Masina de serviciu, telefon, laptop

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!