REPREZENTANT MEDICAL- IMPLANTURI DENTARE

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti, sustine actiuni in functie de potentialul acestora şi pentru cresterea cotei de piata a serviciilor si produselor companiei;
Creeaza si mentine o imagine favorabila companiei in fata clientilor;
Promoveaza catre clienti portofoliul de produse alocat in vederea cresterii vanzarilor pe aceasta categorie;
Monitorizeaza informatiile despre concurenta si modificarile aparute in activitatea clientilor;
Negociaza si supervizeaza derularea relatiei cu clientii conform clauzelor contractuale

CERINTE

Persoana dinamica orientata spre rezultate, cu putere de convingere, organizat, flexibil, cu spirit de initiativa, ambitios;
Abilitati de comunicare, negociere, planificare si organizare;
Studii superioare;
Constituie un avantaj experienta/studiile in domeniile medicina/stomatologie/biologie;
Experienta in vanzari 2-3 ani –experienta anterioara pe o pozitie similara de vanzari produse destinate cabinetelor stomatologice

PENTRU ZONA TARGU MURES- OBLIGATORIU- CUNOSTINTE LIMBA MAGHIARA

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!