Reprezentant medical CAPSIO

GLOBAL RESEARCH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea unui produs unic revolutionar catre medici, farmacisti si magazine naturiste.
Vanzarea CAPSIO catre farmacii, magazine naturiste si terti.
Realizarea de seminarii de prezentare ale produsului.

CERINTE

Ai ceva experienta in promovarea unui produs, ai o oarecare experienta in lucrul cu produsele naturiste, ai spirin intreprinzator, vrei sa iti completezi veniturile; in acest caz CAPSIO este solutia.

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii bazat pe realizari.

Global Research este o companie aflata de mai bine de 10 ani in prim planul activitatilor de cercetare dezvoltare. Cu peste 20 de proiecte europene castigate, cu parteneri importanti precum Dacia Renault, ICSI Valcea, Mecrosystems. Global Research este una din firmele cele mai respectate in domeniu.
Folosind experienţa românească, acumulată şi certificată prin multiple medalii, Global Research a folosit apa cea mai pură, apa sărăcită în deuteriu, a adaugat experienţa şi cercetarea proprie în extrasul de ardei iute, capsicum şi alte uleiuri esenţiale din flora romîneasca spontană, a adugat multă muncă şi pasiune şi a rezultat un produs unic, original CAPSIO.