Reprezentant medical

NEOTECH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma aparatura medicala angajeaza Reprezentant medical.
Candidatul trebuie sa poata asimila detalii de functionare echipamente si produse medicale, sa inteleaga capabilitatile acestora si sa poata promova elementele performante, sa poata informa, asigura suport asigura asistenta la instalare etc.

CERINTE

- cunostinte teoretice si tehnice din domeniu medical;
- preferabil studii specialitate (bioinginerie, electronica medicala, medicina umana/veterinara);
- limba engleza;
- microsoft Office;
- operare calculator;
- carnet auto B;
- capabilitate comunicare;
- perseverenta.
Candidatul ideal trebuie sa fie specialist in unul din domeniile tehnica medicala , medicina umana, medicina veterinara, laborator, IT in vederea activitatilor de:
- promovare;
- vanzare;
- suport;
- prezentari;
- instalari etc

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, conditii de lucru si formare profesionala

Importator de echipamente medicale pentru cardiologie, pneumologie, laborator, medicina sportiva, recuperare medicala si balneologie, simulare medicala. Existam din 2002