Reprezentant Medical

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Compania Elta 90 Medical Research este in cautarea unui Reprezentant Medical pentru sediul din Bucuresti.
Responsabilitati:
- identifica, contacteaza si viziteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii, executarii si incasarii contractelor comerciale;
- acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- imbunatateste continuu portofoliul de clienti prin prospectarea continua a pietei;
- executa regulat  vizite la clienti conform planului comunicat si aprobat de catre managementul companiei;
- isi insuseste toate produsele companiei prin upgradarea periodica a informatiilor despre acestea.

CERINTE

Candidatul ideal:
- experienta in domeniul medical ( constituie avantaj);
- experienta in domeniul vanzarilor si pasiune pentru acesta;
- abilitati de vanzare, negociere si relationare;
- limba engleza la nivel mediu spre avansat;
- permis de conducere, categoria B;
- persoana sociabila, proactiva, implicata;
- disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- traininguri de specialitate;
- masina/ telefon de serviciu;
- perioada contractuala nedeterminata;
- stabilitate.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things