Reprezentant medical

SC D&G GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reale abilitati de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru activitatea de teren;
-Capacitatea de a gasi solutii si de a se adapta diverselor situatii de munca
- Capacitate de organizare si planificare;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Seriozitate maxima, dinamism si implicare;
- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere categoria B.

CERINTE

- Mentinerea si implementarea strategiei companiei;
- Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
- Identificarea strategica a potentialilor clienti noi;
- Administrarea eficienta a zonei alocate in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
-Marirea numarului de clienti activi si servisarea acestora.
- Negocierea, finalizarea si monitorizarea contractelor incheiate;
- Realizarea planului de vanzari stabilit de seful ierarhic superior;
- Raportarea propriei activitati .

BENEFICII OFERITE

-Se ofera un pachet salarial bazat pe un salariu fix plus comision din vanzari , masina si telefon.
-Training in domeniu.