Reprezentant Medical

Regina Maria

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca si Reprezentant Medical in cadrul Regina Maria te vei ocupa de:

• Promovarea portofoliului de servicii Regina Maria conform target-ului lunar agreat, catre medici specialisti din spitalele private si de stat, medici de familie, clinici private;
• Identificarea oportunitatilor de colaborare cu medicii/institutiile medicale, in scopul promovarii si vanzarii serviciilor medicale oferite de Regina Maria;
• Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite şi pregatirea activitatii de implementare in teren a actiunilor de marketing;
• Monitorizeaza activitatea medicilor colaboratori si propune metode de fidelizare si crestere a eficientei relatiei cu acestia prin raportare saptamanala;
• Monitorizeaza si raporteaza actiunile de vanzari si marketing implementate de concurenta.

CERINTE

Reteaua privata de sanatate Regina Maria are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si consideratia lor fata de pacient. Prin urmare, ne dorim sa avem alaturi de noi colegi care, prin munca si comportament, sa demonstreze si sa promoveze valorile Regina Maria.

Vrem sa faci parte din echipa noastra daca:

•Iti asumi raspunderea pentru actiunile tale;
•Cultivi calitatea si vii cu solutii eficiente, diferite, inedite, rapide si simple;
•Comunici deschis si incurajezi dezvoltarea unei relatii de incredere intre tine si colegi;
•Sustii si te implici in atingerea obiectivelor de echipa;
•Oferi si accepti cu deschidere feedback constructiv.

• Ai minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor;
• Ai cunostinte din domeniul medical;
• Ai cunostinte de limba Engleza la nivel avansat;
• Esti absolvent de studii superioare (domeniul medical prezinta un avantaj);
• Ai abilitatea de a lucra independent;
• Esti orientat catre client si rezultate;
• Esti o persoana dinamica si perseverenta;
• Detii permis auto categoria B.

Te asteptam sa ni te alaturi in misiunea de a schimba viata oamenilor pentru ca NOUA NE PASA DE OAMENI!

BENEFICII OFERITE

Asteptam aplicatia ta daca iti doresti:

•Sa te alaturi celei mai mai importante retele private de sanatate din Romania si celei mai mari comunitati de medici;
•Sa fii un factor care contribuie puternic la succesul companiei;
•Sa te dezvolti alaturi de o echipa de profesionisti.

Regina Maria - Reteaua Privata de Sanatate reuneste sub acelasi nume Centrul Medical Unirea si Euroclinic, fiind cel mai complex furnizor de servicii medicale private din tara noastra, cu peste 1000 de medici permanenti si colaboratori in cele trei spitale si peste 23 de policlinici prezente in Bucuresti si in tara. De asemenea, Regina Maria are si primul campus medical din tara care pune la dispozitie un set complet de servicii medicale si care include maternitatea "Regina Maria", policlinica si Centrul de Diagnostic si Tratament.

Reteaua Privata de Sanatate Regina Maria ofera servicii de laborator, imagistica, spital, maternitate, celule stem si policlinica pentru copii. Regina Maria este prima maternitate privata din Romania si singura maternitate privata care ofera servicii de nastere in apa. De asemenea, un serviciu unic este oferit si la Banca Centrala de Celule Stem, banca cu depozitare in Romania de celule stem si nu de sange integral.

Clinicile noastre beneficiaza de profesionalismul si implicarea celor mai reputati medici, astfel ca Parteneriatul Academic aduce pacientilor expertiza celor mai renumite personalitati medicale din tara si strainatate, dar si o relatie apropiata intre personalul medical si pacienti, tradusa prin "serviciu cu suflet”.