REPREZENTANT MEDICAL

BIOMED SCAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea portofoliului de servicii medicale ;
- initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- analiza si incheierea contractelor de colaborare
- identificarea in piata si stabilirea si mentinerea relatiilor de colaborare cu alte societati medicale, functie de interesele companiei
- monitorizarea concurentei, culegerea de informatii cu caracter medical si comercial care ar putea ajuta la dezvoltarea companiei
- pregatirea saptamanala a planurilor de vizite şi realizarea vizitelor zilnice;
- atingerea targetului lunar;

CERINTE

- studii superioare, de preferat absolvent de medicina /farmacie sau al unei facultati care are sau poate avea legatura cu domeniul medical, cu experienta in vanzari minim 1 ani
- cunoasterea mediului medical, portofoliul de relatii medicale reprezinta un avantaj
- experienta in domeniu (vanzare servicii medicale),
- excelente abilitati de comunicare si negociere; abilitatea de a lucra independent cu orientare spre rezultat si performanta
- permis de conducere categoria B
- caracteristici personale: initiativa, spirit tanar, sociabil, convingator, organizat, dinamic, persuasive
-cunostinte operare PC si navigare pe internet
- limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Oferta bonusurile si celelalte beneficii vor fi discutate in cadrul interviului cu candidatii care vor fi selectionati sa sustina interviul pentru angajare.

Clinica BioMed Scan ofera investigaţii diagnostice tip imagistică - RMN (Rezonanţă Magnetică Nucleară)din 1 Octombrie 2014.
Suntem cea mai noua clinica de imagistica medicala de pe piata din Bucuresti si avem o echipa medicala tanara, bine pregatita si extrem de dinamica.
Dorim sa oferim pietii din nostri investigaţii diagnostice tip imagistică - RMN la o calitate superioara dar la un pret pe care toata populatia capitalei si zonele limitrofe, sa il poata achita.
Echipa BIOMED SCAN doreste realizarea unor schimbari calitative si cantitative ale serviciilor medicale de imagistica.