REPREZENTANT MEDICAL

SC MNT HEALTHCARE EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MNT Healthcare Europe SRL, doreste sa angajeze pentru clinica medicala NEOLIFE: REPREZENTANT MEDICAL, responsabilitatile principale ale postului fiind:

- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor medicale din portofoliul clinicii NEOLIFE, in conformitate cu standardele si politicile companiei, in judetele: Constanta, Tulcea, Ialomita, Calarasi;
- gestionarea si dezvoltarea portofoliului de colaboratori/clienti (medici, clinici medicale, spitale) din teritoriul alocat, prin stabilirea unei relatii profesionale si de durata cu acestia;
- intocmirea rapoartelor privind activitatea desfasurata si transmiterea acestora catre sefii ierarhici, la termenele stabilite;
- realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si anuale;
- participarea la conferinte, congrese, simpozioane din domeniul medical;

CERINTE

- experienta minim 2 ani pe un post similar, obligatoriu in domeniul farmaceutic sau al serviciilor medicale;
- absolvent studii superioare (studii medicale sau inrudite constituie avantaj);
- permis de conducere categoria B (experienta minim 1 an);
- cunostinte bune de operare PC: MS Office (Excel, Word);
- cunostinte avansate de limba Engleza;
- prezenta agreabila si de inalta tinuta profesionala;
- bune abilitati de comunicare si negociere, bun organizator;
- initiativa, perseverenta, dinamism;
- orientare catre client si spre obtinerea de rezultate;

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de e-mail: office@neolife.ro