REPREZENTANT MEDICAL

A&C MEDICAL DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana cu abilitati de comunicare.
Persoana dornica sa dezvolte o cariera de succes alaturi de o echipa tanara profesionista.
Bune abilitati de comunicare.
Persoana organizata, dinamica,perseverenta, bun ascultator. Persoana cu initiativa.
Cunostinte de limba engleza.
Cunostinte PC Excel, Word, Power Point.
Descrierea jobului:
1.Promovarea produselor si a imaginii companiei.
2.Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu medici, farmacii, CAS-uri si alti clienti din zona alocata.
3.Actualizarea in permanenta a bazei de date din teritoriul alocat.
4.Intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate conducerii organizatiei la termenele stabilite.
5.Participarea la conferinte, congrese, simpozioane de specialitate.
6.Monitorizarea activitatii concurentei.

CERINTE

6.Monitorizarea activitatii concurentei

BENEFICII OFERITE

Telefon, masina

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea

A&C MEDICAL DISTRIBUTION SRL este de a comercializa produse medicale, respectiv
dispozitive medicale , acoperind cererile clientilor.