Reprezentant Medical

MNT Healthcare Europe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant de vânzări este responsabil pentru promovarea serviciilor medicale ale clinicii Neolife Medical Center.
Promovarea serviciilor medicale si a imaginii companiei;
Initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
Atingerea si depasirea obiectivelor propuse;
Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite la spitale.
Pregatirea activităţii de implementare in teren a actiunilor de marketing;
Raportarea actiunile de vanzari si marketing;

CERINTE

Experienta cel putin 1 an intr-un post similar.
Cunoasterea mediului medical.
Permis auto
Persoana organizata, comunicativa cu bune abilitati de promovare si vanzare.

BENEFICII OFERITE

salariu fix + salariu variabil in functie de performanta.

MNT Healthcare Europe, companie din cadrul Bozlu Holding, reprezentanta a companiei medicale MNT, lider pe piata medicinei nucleare si radioterapiei in Turcia, cu o experienta de 23 de ani in dezvoltarea, organizarea si managementul clinicilor medicale de profil.

Pt detalii si informatii:

oana.frasineanu@bozlu.com