Reprezentant medical

Doriot Dent

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atingerea unui target prestabilit;
- managementul eficient al relatiilor cu clientii;
- zilnic se va realiza un raport asupra activitatii prestate;
- propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii firmei;
- permanenta actualizare a bazei de date, a informatiilor despre piata si concurenta;
- colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea în bune conditii a activitatii;
- dezvoltarea retelei de clienti.

CERINTE

-Promovarea in cabinete stomatologice si laboratoare de tehnica dentara a produselor;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii din zona de responsabilitate; se vor vizita zilnic minim 15 clienti;
- Rapiditate de executie;
- Capacitate organizatorică si de planificare;
- Capacitate de a lucra in situatii stresante;
- Spirit analitic;
- Adaptabilitate, integritate si responsabilitate;
- Experienta anterioara ca reprezentant de vanzari in domeniul stomatologiei constituie un MARE avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu fix + procent din vanzari;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Salariu direct proportional cu munca prestata;

Doriot Dent are ca domeniu de activitate importul si distributia de produse stomatologice si de tehnica dentara. Firma are o vechime pe piata de peste 14 ani si isi desfasoara activitatea in Arad, Bucuresti si Timisoara.