SALES MANAGER- UTILAJE PRINT ( serigrafie, offset, digital )

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROMOVEAZA produse domeniul offset/serigrafie/ digital
Dezvolta relatiile cu clientii actuali
Identifica permanent clienti potentiali
Dezvolta portofoliul de clienti
Stabileste intalniri cu clientii actuali/potentiali
Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie

CERINTE

Studii superioare
Cunostinte PC
Permis auto categ.B
Experienta min 3 ani in vanzari- PRINT DIGITAL/ OFFSET/ SERIGRAFIE
LIMBA ENGLEZA NIVEL AVANSAT
Abilitati dezvoltate de comunicare
Caracter dinamic
Orientat spre rezultate

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de promovare
Pachet salarial atractiv, fix+bonus functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!