Reprezentant comercial magazin biciclete

Bike Boutique SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei să îmbini într-un mod plăcut pasiunea pentru biciclete cu posibilitatea dezvoltării profesionale într-un mediu real de retail online și offline, alături de colegi și clienti cu aceleași hobby-uri și preocupări? Ai cel puțin o calificare în domeniul vânzărilor și studii superioare?

CERINTE

Cunoști tehnici de prezentare și negociere, limba engleză, îți gestionezi bine timpul, poți lucra independent dar și în echipă, ai comportament profesional și poți învăța rapid?
Dacă îndeplinești cerințele minime de mai sus, ești unul dintre noi :). Hai să ne cunoaștem mai bine: trimite-ne CV-ul tău pe social@btq.ro și te vom chema la un interviu.

BENEFICII OFERITE

-decontare transport
-bonus din vânzări
-discount la produsele din magazin :)

Magazin chic de biciclete, patine cu rotile, trotinete, longboards, accesorii și îmbracaminte designer sau sport.