REPREZENTANT COMERCIAL

SC ORINRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

REPREZENTANT COMERCIAL pentru o noua divizie pe piata romaneasca
- comunicarea regulata cu potentialii clienti
- prezentarea produsului si a firmei
- utilizarea celor mai moderne practici comerciale
- vanzarea produselor

CERINTE

persoana comunicativa si dinamica
-autoturism propriu si permis de conducere
-capacitatea de a invata lucruri noi
- orientarea spre rezultate

BENEFICII OFERITE

venit mediu 5000 RON
- reprezentantului comercial ii este asigurata baza de clienti
- traininguri de specialitate gratuite
- posibilitati de avansare in cariera
- concedii in strainatate pentru cei mai buni reprezentati comerciali
- nu suntem MLM!!!

Societatea ORINRO activeaza pe piata europeana de 19 ani, in prezent aflandu-se in 4 tari ale Uniunii Europene precum si in S.U.A. Produsele noastre sunt destinate ajutorului in tratamentul si prevenirea afectiunilor clientilor nostri. In anul 2014 dezvoltam intensiv o divizie moderna cu noile modele ale produselor noastre, care indeplinesc cele mai ridicate standarde in categoria lor.

www.orinro.ro